سیستم اعلام حریق Detectomat

تیم مهندسی ای اف اف گروه مفتخر است که طراحی، نصب و تعمیر و نگهداری انواع سیستم های اعلام حریق را برای شما عزیزان انجام دهد. به منظور ارائه بهتر خدمات و ارتقا کیفیت کاری، کارشناسان خود را گروه بندی کرده ایم و گروهی از متخصصین ما خدمات تعمیر و نگهداری سیستم اعلام حریق Detectomat را انجام می دهند. همچنین ما از خدمات خود پشتیبانی خواهیم کرد. در صورتی که مجددا مشکلی رخ بدهد، متعهد هستیم که مجددا بازرسی انجام شود.

detectomat
detectomat

سیستم اعلام حریق Notifire

همانگونه که می دانید سیستم های اعلام و اطفا حریق توسط برندهای مختلف در جهان طراحی و تولید می گردند و شرکت ای اف اف گروه با مجموعه ای از مهندسین و کارشناسان حرفه ای، در زمینه نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری تمامی این برندها، به صورت حرفه ای عمل می کند. سیستم اعلام حریق Notifire یک برند معروف آمریکایی است که کمترین ضریب خطا را دارد به همین دلیل در مکان هایی که حساسیت کار بسیار بالا است، از این سیستم ها استفاده خواهد شد. همچنین ما در شرکت خود خدمات مشاوره و پشتیبانی را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته ایم.

notifier
notifier

سیستم اعلام حریق kentec

در صورتی که برای ساختمان مد نظر خود قصد دارید سیستم اعلام و اطفا حریق نصب کنید، شرکت مهندسی ای اف اف گروه در خدمت شما خواهد بود. ما طراحی تخصصی انواع سیستم ها را انجام داده و در صورتی که عیبی در آن ها بروز کند، تعمیر و نگهداری سیستم ها را نیز برعهده خواهیم گرفت. تعمیر و نگهداری سیستم اعلام حریق kentec از جمله خدماتی است که توسط گروهی از متخصصین ما ارائه می شود. لازم است بدانید که ما از تجهیزات مدرن و اصل برای این منظور استفاده خواهیم کرد چرا که بحث امنیت جانی و مالی اهالی یک ساختمان در میان است.

kentec
kentec

سیستم اعلام حریق multron

همانگونه که گفته شد، طراحی و ساخت انواع سیستم های اطفا و اعلام حریق توسط برندهای مختلفی انجام گرفته و شرکت مالتون، از سال 1984 میلادی فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمود. این شرکت از گواهی گواهینامه ISO 9001:2008 و SS ISO 9001:2008 برای تولیدات خود بهره مند است و انواع سیستم های اطفا خشک و تر اسپرینکلر، سیستم های متعارف و آدرس پذیر اعلام حریق، سیستم های اطفا حریق گازی و فوم و… را با کیفیت بسیار بالا تولید می کند. تیم مهندسی ای اف اف گروه، خدمات مربوط به نصب، راه اندازی و پشتیبانی از این برند را نیز انجام خواهد داد.

multron
multron

سیستم اعلام حریق Shield

جالب است بدانید که در حال حاضر، سیستم های اعلام و اطفا حریق Shield به عنوان یکی از برندهای فعال در این صنعت شناخته شده است و دلیل این موفقیت را می توان در چند مورد خلاصه کرد:

–        تمامی تجهیزات دارای گارانتی یکساله هستند.

–        انواع سیستم ها و تجهیزات اعلام و اطفا حریق را با بهترین کیفیت طراحی می کند.

–        پشتیبانی بسیار قوی از تولیدات خود دارد.

–        از استاندارد LPCB برای تولیدات خود استفاده می کند.

SHIELD
SHIELD

سیستم اعلام حریق Kidde

از دیگر خدماتی که توسط تیم مهندسی ای اف اف گروه برای شما عزیزان در نظر گرفته می شود، تعمیر و نگهداری سیستم اعلام حریق kidde است. این سیستم مجهز به آشکاساز دود بوده و همچنین برای آن سیستم هوشمند مصنوعی منحصر به فرد در نظر گرفته شده است. از سویی دیگر با توجه به اینکه به یک سیستم جدا کننده گرد و غبار مجهز است، می تواند به خوبی این ذرات را از دود تشخیص دهد. بنابراین وجود این تجهیزات باعث شده است که دقت سیستم بالا برود. به همین دلیل از این سیستم در ساختمان هایی که حساسیت بالایی دارند، استفاده می شود.

kidde
kidde

سیستم اعلام حریق GST

هر کدام از سیستم های اعلام حریق قابلیت هایی دارند که باعث می شود برای نوع مشخصی از عاملین حریق، مناسب باشند. سیستم اعلام حریق GST مجهز به کنترل هایی بر روی پنل است که باعث شده است استفاده از آن راحت باشد.  همچنین می توان با استفاده از صفحه کلیدی که در پنل وجود دارد، برنامه ریزی مشخصی را برای سیستم تعریف کرد. در طراحی این سیستم از استانداردهای بین المللی LPCB و  UL استفاده شده است. از قابلیت های دیگر این سیستم، امکان شبکه ای شدن پنل است. لازم به ذکر است که تعمیر و  نگهداری سیستم اعلام حریق GST توسط مهندسین ی اف اف گروه و با استفاده از تجهیزات و قطعات اصل و باکیفیت انجام می شود. همچنین برای نصب و راه اندازی این سیستم می توانید بر روی کمک ما حساب کنید.

gst
gst

سیستم اعلام حریق EST3

لازم است بدانید که در سیستم اعلام حریق EST3 کلیه تنظیمات از طریق یک نرم افزار مرکز مدیریت می شود به همین دلیل است که عملکرد سیستم سرعت بالایی دارد. مهمترین مزیت های این سیستم عبارتند از:

–        می توان یک سیستم یکپارچه با امنیت بالا برقرار نمود که به پنل های مختلف متصل هستند.

–        قدرت تشخیص این سیستم بسیار بالا است در نتیجه با در مدت زمان کوتاهی می تواند حریق را تشخیص دهد.

–        جالب است بدانید که می توان سیستم اعلام حریق EST3 را به سیستم تماس گیرنده با آتش نشانی متصل کرد.

est3
est3

سیستم اعلام حریق Ves

یکی از مهمترین برندهایی که در طراحی و تولید انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق فعالیت می کند، برند سیستم اعلام حریق Ves است. سیستم های اعلام حریق سیستم اعلام حریق Ves نصب و راه اندازی بسیار آسانی داشته و به راحتی می توانید از آن استفاده کرد. اما فراموشم نکنید که هر سیستم اعلام و اطفا حریق باید در بازه های زمانی مشخص کنترل شوند تا در صورت وجود عیب، اقدامات لازم صورت گیرد. عیب یابی، تعمیر و نگهداری سیستم اعلام حریق سیستم اعلام حریق Ves را به تیم مهندسی ای اف اف گروه بسپارید. ما با بهترین تجهیزات در خدمات شما عزیزان خواهیم بود.

ves
ves